Projekts Nr. LL-00120

(INO INCLUSION)

VSIA “Piejūras slimnīca” ir uzsākusi ieviest projektu Nr. LL-00120 “Inovatīvas psihosociālās un fiziskās rehabilitācijas metodes stresa mazināšanai, sociāli neaizsargāto personu grupu iekļaušanai sabiedrībā/(INO INCLUSION)” (Innovative psychosocial and physical rehabilitation methods for vulnerable people stress overcome towards better social inclusion/(INO INCLUSION)), kurš tiek īstenots INTERREG Latvijas - Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2021.-2027.gadam ietvaros.

Projekta mērķis -  izveidot integrētus psihosociālās un fiziskās rehabilitācijas pasākumus, lai risinātu augsta stresa problēmas, kas saistītas ar klimatu pārmaiņām un veicinās mazaizsargāto grupu labāku sociālo iekļaušanu Kurzemes (Latvija) un Klaipēdas (Lietuva) reģionos, organizējot ilgtspējīgas aktivitātes.

Projekta budžets – 466 800 EUR

Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums – 373 500 EUR

Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums VSIA “Piejūras slimnīca” – 86 405 EUR

Projekta termiņš: 01.02.2024. – 31.01.2026.

Projekta rezultāti:

Projekts tiek realizēts trīs partnerinstitūcijas -  VSIA “Piejūras slimnīca” Liepājā (Latvija), Atpūtas un rehabilitācijas centrā „Pusynas” Palangā (Lietuva), Sv. Asīzes Franciska klosterī Klaipēdā (Lietuva).