VSIA "Piejūras slimnīca”

no 2021.gada  6.janvāra  līdz 2021 gada 20.janvārim

pārtraukusi   pacientu stacionēšanu.

Informācija   pacientiem un apmeklētājiem!

Sakarā ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī no 2020.gada 9.novembra līdz 2021. gada  11. janvārim, ņemot vērā  Covid-19  vīrusa infekcijas izplatību, lai pacientus un darbiniekus nepakļautu inficēšanās riskam, pacientu apmeklēšana nodaļās aizliegta.

Ierodoties slimnīcā, obligāti  jālieto sejas aizsargmaskas un   jāievēro 2 metri distanci vienam no otra, jādezinficē obligāti rokas.

Slimnīcu aizliegts apmeklēt personām, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija, kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.

Ambulatorās konsultācijas var saņemt klātienē un attālināti, pierakstoties  pa tālruni – 63423253, darbdienās no  plkst. 8.00 - 17.00.

Ja noteikta klātienes vizīte, pacientam slimnīcā jāierodas precīzi noteiktajā laikā.

Ambulatorās nodaļas ārsta/medicīnas māsas kontakttālrunis - 27080773.

Medicīniska rakstura padomus vienkāršu saslimšanu gadījumos visu diennakti varēs saņemt, zvanot uz valsts Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001. Pa šo tālruni pieredzējuši mediķi sniedz medicīniskus ieteikumus iedzīvotājiem, kuriem nepieciešams ģimenes ārsta padoms, bet sūdzības par veselības stāvokli ir parādījušās ārpus ģimenes ārsta darba laika. Ar tālruņa speciālistiem iedzīvotāji ir aicināti sazināties arī gadījumos, kad ir šaubas, vai palīdzība nepieciešama steidzamā kārtā vai arī to var saņemt pēc svētkiem, sazinoties ar savu ģimenes ārstu.

Dzīvībai kritiskā situācijā zvaniet uz ārkārtas tālruni 113, piemēram, ja cilvēks ir bezsamaņā, ja ir dzīvībai bīstama asiņošana, gūta smaga trauma (ceļu satiksmes negadījums, elektrotrauma, ugunsgrēks, u.c.), ir pēkšņas sāpes krūtīs, kas var liecināt par infarktu, vienas puses pēkšņs vājums, kas var liecināt par insultu, vai jebkurā citā situācijā, kad palīdzības saņemšanā izšķirošas ir minūtes.

Dežūrārstu, steidzamās medicīniskās palīdzības punktu un slimnīcu uzņemšanas nodaļu darba laiks svētku brīvdienās un informācija par citām medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām ir pieejama NVD mājaslapas sadaļā “Kur saņemt medicīnisko palīdzību?”. Atgādinām, ka gadījumos, kad nepieciešama medicīniska palīdzība, vispirms jāsazinās ar ārstniecības pakalpojumu sniedzēju telefoniski. Uz ārstniecības iestādi vai pie ārsta bez iepriekšējas pieteikšanās doties nedrīkst!

Pēc iepriekšēja pieraksta izsniedzam psihiatra izziņas (maksas pakalpojums). Pieraksts pa tālruni: 63423253, darbdienās no 9.00 - 17.00.

Ģimenes ārsti  attālināti  var saņemt psihiatra konsultācijas katru darba dienu no 8.00 - 17.00, zvanot  pa tālruni: 27080773; 63423253, brīvdienās, zvanot  pa tālruni : 28439781.