VSIA „Piejūras slimnīca” atsāk plānveida veselības aprūpes pakalpojumus

10.05.2020

VSIA „Piejūras slimnīca” atsāk plānveida  veselības aprūpes pakalpojumus ambulatorās un stacionārās psihiatriskās palīdzības sniegšanā.

Pakāpeniski, izvērtējot katru situāciju individuāli, atsākta pacientu uzņemšana un aprūpe  dienas stacionārā, ievērojot, ka sākotnēji tiek ar pakalpojumu nodrošināti pacienti, kuriem veselības aprūpe tika atcelta  pēc ārkārtējās situācijas  izsludināšanas.

Slimnīca turpina nodrošināt pacientu stacionāro aprūpi, izvērtējot indikācijas stacionārās psihiatriskās palīdzības nepieciešamībai.

„Piejūras slimnīca” lūdz pacientus klātienes vizītes saskaņot telefoniski, vienojoties  par ierašanās laiku, telefoniski apliecinot, ka konsultējamai personai nav COVID -19 simptomu.

Lai nodrošinātu vīrusa izplatīšanās ierobežojumu pasākumus, katru ambulatoro pacientu nodrošinās ar roku dezinfekcijas līdzekļiem, cimdiem un ķirurģisko sejas masku, kuru uzliek ienākot slimnīcas telpās un novelk, izejot no iestādes.

Pacientam rakstiski  jāapstiprina, ka nav COVID – 19 simptomu, ka nav bijusi saskarsme ar COVID – 19 inficētu personu.

VSIA "Piejūras slimnīca"
projektu vadītāja