Vecākas aptaujas

No ceturtdienas Liepājā būs pieejams analīžu ņemšanas mobilais punkts

18.03.2020

Paplašinot valsts apmaksāto laboratorisko izmeklējumu veikšanas iespējas, arī Liepājā, Zvejnieku alejā 2/4 (stadions ”Olimpija”), sāks darboties mobilo analīžu punkts, informē Liepājas pilsētas domes pārstāve Zita Lazdāne.

Lai pieteiktos  valsts apmaksātā testa Covid-19 veikšanai,  ir jāzvana uz tālruņa numuru 8303. Šis tālrunis paredzēts tiem cilvēkiem, kuri ir atgriezušies no ārzemēm un kuriem 14 dienu laikā pēc atgriešanās parādījušies viegli saslimšanas simptomi (paaugstināta temperatūra, klepus, rīkles iekaisums), kā arī Slimību profilakses un kontroles centra epidemiologu noteiktajām kontaktpersonām, kuras atrodas karantīnā un kurām 14 dienu laikā ir parādījušies saslimšanas simptomi.

Ja kāds vēlās nodot analīzes savam sirdsmieram un nav saslimšanas simptomu, var zvanīt uz tālruņa numuriem  20030006 vai 67334433 un pieteikt vizīti.

Lai neveidotos rinda, visi pacienti tiks reģistrēti un vizītes laiks tiks saskaņots. Līdzi obligāti jābūt personu apliecinošam dokumentam.

Paraugu pieņemšanu un testēšanu nodrošinās SIA “Centrālā laboratorija” sadarbībā ar NVD, NMPD, VUGD un Liepājas pilsētas pašvaldību.

atpakaļ