Vecākas aptaujas

Medicīniska rakstura padomus vienkāršu saslimšanu gadījumos visu diennakti varēs saņemt, zvanot uz valsts Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001. Pa šo tālruni pieredzējuši mediķi sniedz medicīniskus ieteikumus iedzīvotājiem, kuriem nepieciešams ģimenes ārsta padoms, bet sūdzības par veselības stāvokli ir parādījušās ārpus ģimenes ārsta darba laika. Ar tālruņa speciālistiem iedzīvotāji ir aicināti sazināties arī gadījumos, kad ir šaubas, vai palīdzība nepieciešama steidzamā kārtā vai arī to var saņemt pēc svētkiem, sazinoties ar savu ģimenes ārstu.

Dzīvībai kritiskā situācijā zvaniet uz ārkārtas tālruni 113, piemēram, ja cilvēks ir bezsamaņā, ja ir dzīvībai bīstama asiņošana, gūta smaga trauma (ceļu satiksmes negadījums, elektrotrauma, ugunsgrēks, u.c.), ir pēkšņas sāpes krūtīs, kas var liecināt par infarktu, vienas puses pēkšņs vājums, kas var liecināt par insultu, vai jebkurā citā situācijā, kad palīdzības saņemšanā izšķirošas ir minūtes.

Dežūrārstu, steidzamās medicīniskās palīdzības punktu un slimnīcu uzņemšanas nodaļu darba laiks svētku brīvdienās un informācija par citām medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām ir pieejama NVD mājaslapas sadaļā “Kur saņemt medicīnisko palīdzību?”. Atgādinām, ka gadījumos, kad nepieciešama medicīniska palīdzība, vispirms jāsazinās ar ārstniecības pakalpojumu sniedzēju telefoniski. Uz ārstniecības iestādi vai pie ārsta bez iepriekšējas pieteikšanās doties nedrīkst!

 


Informējam, ka VSIA “Piejūras slimnīca” pakāpeniski  atsāk sniegt  ambulatorās konsultācijas un  pakalpojumus dienas stacionārā, ievērojot sociālo distancēšanos un epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Pieraksts uz ambulatorajām konsultācijām un dienas stacionāra pakalpojumiem pa tālruni: 63423253, darbdienās no 8.00 - 17.00.

Pēc iepriekšēja pieraksta izsniedzam psihiatra izziņas (maksas pakalpojums). Pieraksts pa tālruni: 63423253, darbdienās no 9.00 - 17.00.

 


 

Ģimenes ārsti  attālināti  var saņemt psihiatra konsultācijas katru darba dienu no 8.00 - 17.00, zvanot  pa tālruni: 27080773; 63423253, brīvdienās, zvanot  pa tālruni : 28439781.