Piejūras slimnīcā iedzīvotāji bez maksas saņem ārstu konsultācijas

04.06.2014

Piejūras slimnīca, atsaucoties Liepājas domes aicinājumam, Veselības mēneša ietvaros piedāvāja iedzīvotājiem izmantot iespēju bez maksas saņemt ārstu- speciālistu konsultācijas, kā arī veikt mammogrāfiskos izmeklējumus sievietēm Onkoloģiskajā klīnikā.

Savukārt Psihiatriskā klīnika piedāvāja bezmaksas  psihologu un sociālās aprūpes māsas konsultācijas:

-psiholoģiska atbalsta sniegšana;

-psiholoģiskās palīdzības sniegšana krīzes situācijās ar depresīvu, trauksmainu   un cita veida simptomātiku;

-konsultācijas vecākiem par dažādiem ar bērna audzināšanu un/ vai dažādu  psiholoģisko grūtību saistītiem jautājumiem.

Liepājas iedzīvotāji aktīvi izmatoja piedāvātās iespējas un Veselības mēneša ietvaros laikā no 12.05.2014. līdz 23.05.2014. Piejūras slimnīcas Onkoloģiskajā klīnikā pie ārstiem speciālistiem pieņemti 38 pacienti, kā arī 23 sievietēm veikti mammogrāfiskie izmeklējumi. Tālākai padziļinātai diagnostikai nosūtīti 13 pacienti.

Psihiatriskajā klīnikā bezmaksas konsultācijas sniegtas 17 pacientiem.