Līdz 7. novembrim var akcijai pieteikt savu sirdsmāsiņu

17.10.2018

Nepilna mēneša laikā akcijai ‘’Meklējam sirdsmāsiņu’’ ir pieteiktas pirmās 100 medmāsas. Akcijas organizatori – Rietumu Bankas labdarības fonds un laikraksts ‘’Diena’’ – aicina ikvienu esošo vai bijušo slimnīcu pacientu atbalstīt un pieteikt akcijai savu sirdsmāsiņu, tādējādi izsakot atzinību un pateicību par medmāsiņu veikto darbu.

Rietumu Bankas labdarības fonds medmāsiņām piešķirs naudas prēmijas 1000 eiro apmērā (pirms LR nodokļu nomaksas) un aicinās piedalīties svinīgā pieņemšanā Prezidenta pilī šī gada novembrī.

Pateikt paldies nekad nav par vēlu, tāpēc, ja Tava sirdsmāsiņa joprojām strādā kādā no universitātes slimnīcām, Tu vari viņai pateikties, aizpildot akcijas anketu kādā no trīs slimnīcām vai sūtot elektronisku pieteikumu uz e-pastu pieteikt@sirdsmasinas.lv.