VSIA ‘’PIEJŪRAS SLIMNĪCA’’ AICINA PASTĀVĪGĀ DARBĀ:

PSIHIATRU

- sertifikāts psihiatra specialitātē;

- reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;

- valsts valodas zināšanu atbilstība Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām;

Darba veids: darba līgums uz nenoteiktu laiku;

Mēnešalga (bruto) par pilnu darba slodzi  - EUR 1100.00 (piemaksas tiek noteiktas atbilstoši darba tiesiskās attiecības regulējošo normatīvo aktu un VSIA ’’Piejūras slimnīca’’ darba koplīguma normām).

Pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae (CV) sūtīt elektroniski uz e-pastu:

slimnica@lps.gov.lv,  vai pa pastu, adresējot: VSIA ’’Piejūras slimnīca’’, Jūrmalas iela 2, Liepāja, LV-3401, ar norādi ‘’Pieteikums psihiatra vakancei’’.

Tālrunis informācijai  63425311 vai 63407411;  mājas lapa: http://piejurasslimnica.lv

Piesakoties uz vakanci, pretendents apstiprina, ka piekrīt savu personas datu apstrādāšanai un uzglabāšanai VSIA ‘’Piejūras slimnīca’’ (reģ.Nr.40003343729) Personāldaļā ar mērķi, lai personas dati tiktu apstrādāti personāla atlases procesu un aktivitāšu ietvaros. Bez pretendenta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.

KVALITĀTES VADĪTĀJU

- reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;

- pieredze kvalitātes vadībā ārstniecības iestādē;

Galvenie pienākumi:

- nodrošināt ārstniecības iestādes pacientu drošības un veselības aprūpes kvalitātes vadības sistēmas izstrādi, ieviešanu, uzturēšanu un pilnveidošanu;

- pamatojoties uz risku analīzi, nodrošināt ārstniecības iestādes kvalitātes politikas un mērķu izstrādi, uzraudzīt to īstenošanu, kā arī identificēt prioritārās pilnveidojamās jomas;

- sagatavot nepieciešamo kvalitātes vadības sistēmas  dokumentāciju, tai skaitā vadības sistēmu audita dokumentus vai pašvērtējuma programmas;

- plānot, organizēt un veikt darbinieku informēšanu un apmācību par kvalitātes vadības un pacientu drošības jautājumiem;

- nodrošināt iekšējo kvalitātes un pacientu drošības auditu programmas izstrādi, ieviešanu un uzturēšanu.

Darba veids: darba līgums uz nenoteiktu laiku;

Mēnešalga (bruto) par pilnu darba slodzi  - EUR 1000.00 (piemaksas tiek noteiktas atbilstoši darba tiesiskās attiecības regulējošo normatīvo aktu un VSIA ’’Piejūras slimnīca’’ darba koplīguma normām).

Pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae (CV) sūtīt elektroniski uz e-pastu:

LV-3401, ar norādi ‘’Pieteikums kvalitātes vadītāja vakancei’’.

Ārstu, rezidentu psihiatrijā

- 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība;

Darba veids: darba līgums uz nenoteiktu laiku;

Mēnešalga (bruto) par pilnu darba slodzi  - EUR 950.00 (piemaksas tiek noteiktas atbilstoši darba tiesiskās attiecības regulējošo normatīvo aktu un VSIA ’’Piejūras slimnīca’’ darba koplīguma normām).

Pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae (CV) sūtīt elektroniski uz e-pastu:

slimnica@lps.gov.lv,  vai pa pastu, adresējot: VSIA ’’Piejūras slimnīca’’, Jūrmalas iela 2, Liepāja, LV-3401, ar norādi ‘’Pieteikums rezidenta vakancei’’.

Sertificētu ķirurgu darbam Onkoloģiskajā klīnikā

- augstākā medicīniskā izglītība (ārsta grāds);

- sertificēts ārsts ar specializāciju ķirurģijā;

Darba veids: darba līgums uz nenoteiktu laiku;

Mēnešalga (bruto) par pilnu darba slodzi  - no EUR 1100.00 (piemaksas tiek noteiktas atbilstoši darba tiesiskās attiecības regulējošo normatīvo aktu un VSIA ’’Piejūras slimnīca’’ darba koplīguma normām).

Sertificētu onkologu ķīmijterapeitu

- augstākā medicīniskā izglītība (ārsta grāds);

- sertificēts ārsts onkologs ķīmijterapeits;

Sertificētu radiologu diagnostu

- augstākā medicīniskā izglītība (ārsta grāds);

- sertificēts ārsts radiologs diagnosts;

- iespēju strādāt nepilnu darba laiku.

Darba veids: darba līgums uz nenoteiktu laiku.