Veselības ministre Ingrīda Circene sveic Medicīnas darbinieku dienā

14.06.2012

LATVIJAS REPUBLIKAS VESELĪBAS MINISTRIJA

17.jūnijā, kad otro reizi Latvijā tiek atzīmēta Medicīnas darbinieku diena, sveicu visus kolēģus un izsaku pateicību ikvienam, kurš savas darba gaitas saistījis ar veselības aprūpi un izvēlējies skaisto mediķa profesiju.

Mediķa profesija nemainīgi ir un būs viens no svarīgākajiem amatiem, jo veselība ir augstākā vērtība – visu pamatu pamats. Man ir patiess prieks ik gadu sveikt jaunos mediķus un ārstniecības personas, kas pēc gariem gadiem skolas solos, gatavi izmantot uzkrātās zināšanas, lai sniegtu palīdzību un atbalstu pacientiem.

Pateicoties Jūsu rūpēm un pašaizliedzīgam darbam, Latvijas iedzīvotājiem pieejami augsti kvalificēti medicīnas pakalpojumi. Pacientiem ir svarīgs Jūsu ieguldījums, sapratne un sirds siltums, tāpēc veiksmīga nozares attīstība nav realizējama bez pašu darbinieku atbalsta un izpratnes. Katram mūsu – mediķu – lēmumam un rīcībai ir jābūt vērstam uz kopējo mērķi – nodrošināt kvalitatīvu veselības aprūpi ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Es ticu, ka, strādājot mediķa profesijā, ikvienu Jūsu darbu pavada šī apņemšanās.

Vēlu Jums stipru veselību, izturību un panākumus, ik dienu rūpējoties par Latvijas iedzīvotāju veselību!

Veselības ministre Ingrīda Circene

2012.gada 15.jūnijā