Sveiciens Medicīnas darbinieku dienā

13.06.2014

„Medicīnas darbinieku diena izvēlēta brīnišķīgā laikā, vasaras pilnbriedā, kad dabā viss zied un smaržo. Nekas nav cilvēkam dārgāks par veselību. To nevar iegūt ne par kādu naudu, ne laba vēlējumiem. Tā ir katra paša vērtība, bet lielā mērā atrodas mediķu rokās. Pacientam ir svarīga medicīnas darbinieka attieksme pret viņu, tāpēc medicīnas darbiniekiem jābūt ne tikai augstas raudzes profesionāļiem, bet arī sirdsgudriem, apveltītiem ar spēju līdzi just, atbalstīt un saprast pacientu.

Hipokrāta zvērestā teikts, ka „ārstēšanas māksla ir pati izcilākā no visām mākslām”. Tā ir arī kolektīva māksla, jo labs rezultāts sagaidāms tikai tad, ja visa mediķu komanda, sākot no sanitāra, māsas palīga, māsas līdz ārstam, visi kā viens katru lēmumu un rīcību vērsīs kopīgam mērķim- nodrošināt vislabāko veselības aprūpi ikkatram mūsu slimnīcas pacientam.

Atbildība par cilvēku likteņiem, saskarsme ar fiziskām un emocionālām sāpēm, kas rada nemitīgas spriedzes klātesamību- tāda ir Jūsu ikdiena. Tādēļ novēlu Jums pašiem labu veselību, izturību, optimismu, savstarpēju iecietību. Lai vienmēr veidojas sapratne starp Jums un pacientiem! Lai nezūd spēja cienīt, mīlēt un uzticēties! Paldies par darbu!”

Valdes priekšsēdētājs

Aigars Puks