Vecākas aptaujas

Saņemta pateicība no Veselības ministrijas

07.05.2015

Veselības ministrijas Valsts sekretāre Sandra Zvidriņa izteikusi pateicību VSIA „ Piejūras slimnīca” Psihiatriskās klīnikas 2.nodaļas vadītājai Evijai Siliņai un slimnīcas mediķiem par ieguldīto darbu un rūpēm, sniedzot veselības aprūpi pacientei Madarai Līvai Brigmanei.

 

Pateicība balstīta uz pacientes vēstuli Veselības ministrijai, kurā izteikta vēlme „pateikt dakterim paldies tā, lai to zinātu visa Latvija”.

 

„Gandrīz piecus mēnešus nosēdēju ratiņkrēslā,” raksta Madara. „ Mamma, tētis, visi tuvie cilvēki vadāja mani pie ārstiem, meklēdami cēloni. Beigu beigās atradās ārste, kas uzņēmās atbildību nevis raustīja plecus. Paldies viņai par to milzīgs. Tā ir Evija Siliņa- Liepājas Piejūras slimnīcas bērnu psihiatrijas nodaļas galvenā ārste. Viņa pati ir nosvērta, gudra, un ir pratusi ap sevi sapulcēt lielisku komandu. Paldies visai nodaļai! Es tagad staigāju! Esmu laimīga!”

 

Evija Siliņa, komentējot konkrēto saslimšanas gadījumu, uzsver, ka šis ir viens no labajiem piemēriem, kad meitenes ģimene spēja pārvarēt skepsi un stereotipus pret psihiatriju, un vērsties pēc palīdzības, uzņemoties atbildību par pacientes veselību:

 

„ Patiesais slimības cēlonis bija emocionāls konflikts, kas izpaudās somatisku (fizisku) simptomu veidā. Lai šādā situācijā sasniegtu pozitīvus rezultātus, ir ļoti svarīga pacienta un visas ģimenes līdzdarbošanās. Mums tas izdevās visiem kopā- manai pieredzes bagātai un profesionālajai komandai, ar kuru es ļoti lepojos, un Madarai pašai, viņas ģimenei.”

atpakaļ