Piejūras slimnīcā jauns pastaigu laukums

22.03.2016

Šodien, 22.martā, Liepājas domes Būvvaldei nodeva pastaigu laukumu pie Piejūras slimnīcas 4.nodaļas.

“Esam spēruši soli uz priekšu, lai nodrošinātu saviem pacientiem ar akūtām un smagām diagnozēm iespēju ārstniecības procesu papildināt ar pastaigām svaigā gaisā,” saka VSIA “Piejūras slimnīca” valdes priekšsēdētājs Aigars Puks.

“Katru gadu mēģinām kaut nedaudz, bet labiekārtot slimnīcas teritoriju, cik nu mūsu līdzekļi atļauj. Mūsu pacientiem ir ļoti svarīga droša un sakārtota vide ne tikai iekštelpās, bet arī ārpus tām, jo daudzi šeit ārstējas ilgstoši.”

Kopumā pastaigas laukuma labiekārtošana uzņēmumam izmaksāja nedaudz vairāk kā 36 tūkstoši eiro. Projekta autors ir arhitekts Uldis Vecvagars, būvniecības darbus veica SIA "SK Transports".

Vēl šajā gadā paredzēts daļu slimnīcas teritorijas norobežot ar jaunu žogu. Kā pastāstīja slimnīcas tehniskais direktors Aigars Rauda, žoga izbūves darbi varētu sākties ne ātrāk kā augusta mēnesī, kad maksimāli būs pazeminājies teritorijas gruntsūdeņu līmenis.

Savukārt vasarā biedrība “Piejūras slimnīcas atbalstam” uzsāks bērnu rotaļu laukuma iekārtošanu, kam līdzekļi paredzēti Valsts budžetā, kā arī saņemti ziedojumi no privātpersonām un uzņēmumiem.

Biedrības valdes priekšsēdētāja, bērnu psihiatre Evija Siliņa: “Esam gandarīti, ka šogad varēsim uzsākt bērnu rotaļu laukuma izveidi. Esam noformulējuši savas vēlmes, skatīsimies, cik daudz no tām varēsim realizēt ar naudas līdzekļiem, kas šobrīd ir mūsu rīcībā. Esmu pārliecināta, ka spēsim laika gaitā izveidot aktīvās atpūtas zonu slimnīcas teritorijā ne tikai bērnu, bet arī pieaugušo pacientu vajadzībām.”

VSIA "Piejūras slimnīca"
sabiedrisko attiecību speciāliste