Piejūras slimnīcā bērni iededz eglīti

01.12.2016

Šodien, 1.decembrī, Piejūras slimnīcas bērnu nodaļas bērni ar dziesmām un rotaļām iededza Ziemassvētku eglīti. Pirms trim gadiem slimnīcas teritorijā iestādītā eglīte nu jau krietni paaugusies, tā nu lielākie bērni cēla uz pleciem mazākos, lai aizsniegtos līdz galotnei un piestiprinātu pašu  rokām darinātos rotājumus.

Pasākumā piedalījās biedrības "Piejūras slimnīcas atbalstam" krustmāte aktrise Sigita Jevgļevska, priecējot bērnus ar sirsnīgām dziesmām. Savukārt Ziemassvētku vecītis dalīja nelielas dāvaniņas, apsolot iegriezties vēlreiz pašos Ziemassvētkos un Vecgada vakarā.

Biedrība "Piejūras slimnīcas atbalstam" saka Paldies visiem, kas palīdzējuši bērniem uzturēšanos slimnīcā padarīt gaišāku!