No 8.- 19. oktobrim „Piejūras slimnīca” pievienojas akcijai Oktobris- krūts veselības mēnesis

07.10.2012

Piejūras slimnīcas Onkoloģiskā klīnika pievienojas akcijai Oktobris- krūts veselības mēnesis. Laikā no 8. līdz 19. oktobrim piedāvājam bez maksas 30 sievietēm speciālistu konsultācijas, kā arī mamogrāfijas izmeklējumus kopumā 50 sievietēm.

„Īpaši gaidītas tās sievietes, kuras neietilpst kategorijā vecumā no 50 līdz 69 gadiem, un kurām krūts vēža skrīningu ar mamogrāfijas metodi nenodrošina Nacionālais veselības dienests. Es gribu aicināt šajā akcijā iesaistīties visus, kuriem ģimenē ir mātes vai vecmāmiņas sirmā vecumā – iedrošiniet, pārlieciniet viņas, ka izmeklējumi noteikti ir jāveic arī 70 gadu un lielākā vecumā,” mudina onkologs Guntars Ķeire. „Ir svarīgi vecumdienās turpināt rūpēties par savu veselību. Vēlreiz atgādinu, ka savlaicīgi atklāts krūts vēzis ir izārstējams. Citādi ir, ja slimība tiek konstatēta vēlīnā stadijā, tad pilnīgu atveseļošanos nevaram apsolīt.”

Sievietēm 20 – 50 gadu vecumā vismaz reizi trīs gados jāveic krūšu izmeklēšana pie ārsta, bet, ja ģimenē ir bijušas onkoloģiskas saslimšanas, tas jādara biežāk.

Onkologs/ķīmijterapeits Anna Krilova, onkologs/ķīmijterapeits, hematologs Maija Skrodele un onkologs/ķīmijterapeits, ķirurgs Guntars Ķeire akcijas laikā Tirgoņu ielā 15/17 apņēmušies katrs konsultēt 10 apmeklētājus par krūts veselību bez maksas. Apmeklētājus ar kustību traucējumiem pieņems Onkoloģiskā klīnikā Jūrmalas ielā 2.

Izmantojiet šo iespēju! Pārliecinieties, vai esat veselas, lai nenāktos kādreiz pārmest sev, ka ignorējāt ārstu ieteikumus veikt regulāras pārbaudes!

Pierakstu uz konsultācijām un mamogrāfijas izmeklējumiem lūdzam veikt iepriekš pa tālruni 63422968, saskaņojot vizītes dienu un laiku.

VSIA "Piejūras slimnīca"
sabiedrisko attiecību speciāliste