LR Veselības ministre Ingrīda Circene ššodien apmeklēs „Piejūras slimnīcu”

28.08.2012

Šodien, 29.augustā Liepājā reģionālā vizītē ierodas LR veselības ministre Ingrīda Circene.

Vizītes ietvaros ministre tiksies ar Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieku Gunāru Ansiņu un Liepājas Reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāju Edvīnu Striku, kā arī apmeklēs "Piejūras slimnīcu", kur tiksies ar valdes priekšsēdētāju Aigaru Puku un valdes locekli Annu Krilovu.

„Šī vizīte ir savā ziņā simboliska. Šodien VSIA „Piejūras slimnīca” aprit 7 darbības gadi, kopš apvienoja Liepājas onkoloģisko slimnīcu un Liepājas psihoneiroloģisko slimnīcu. Domāju, ka tā ir tāda laba sakritība,” informēja slimnīcas valdes priekšsēdētājs Aigars Puks. „Tieši šodien kopā ar veselības ministri varēsim pārrunāt ieguvumus un problēmas, kā arī slimnīcas nākotnes vajadzības un mūsu redzējumu uzņēmuma turpmākajai attīstībai. Noteikti iepazīstināsim ministri ar ES ERAF projektu „Stacionārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību „Piejūras slimnīca” Psihiatriskajā klīnikā, paaugstinot veselības pakalpojumu kvalitāti un izmaksu efektivitāti”, kuru tūlīt sāksim realizēt praktiski.”

„Ir labi, ka ministre atrod laiku apmeklēt mūsu slimnīcu un iepazīties ar situāciju klātienē," par šodienas vizīti gandarīta Anna Krilova. „Tad, kad projekts būs realizēts un atliks vien pārgriezt lentīti, neko mainīt vairs nevarēs, bet šodien vēl varam pārrunāt projektā ieplānotos darbus, kā arī iezīmēt tās lietas, kas palikušas aiz šīs renovācijas iespējām.”

„Vēl viens ļoti būtisks jautājums, kuru vēlamies pārrunāt ar ministri, ir pacientu rindu mazināšana un ambulatoro pakalpojumu pieejamība. Jau šobrīd onkoloģijā esam valsts piešķirtās kvotas apguvuši - ko tālāk? Onkoloģijas pacientiem nedrīkst likt gaidīt, no operatīvas rīcības nereti atkarīga cilvēka dzīvība. Risinājumu atradīsim!” ar pārliecību saka Anna Krilova.

Uz jautājumu, vai sagaidāt slimnīcas dzimšanas dienā arī kādu dāvanu no veselības ministres, Anna Krilova ar smaidu atsaka: „Lielākā dāvana mums būtu ministres sapratne un, protams, arī tālāka rīcība, lai mēs varētu saviem pacientiem nodrošināt vislabākos pakalpojumus.”

„Lielu pateicību pelnījuši mūsu darbinieki, kas aktīvi un ar savu ikdienas darbu līdzdarbojušies slimnīcas veidošanā. Ikviena devums ir nozīmīgs un svarīgs!”, papildina Aigars Puks.

Uzziņai:

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Piejūras slimnīca” izveidota 2005. gada 29. augustā, apvienojot VSIA ”Liepājas onkoloģiskā slimnīca” un VAS „Liepājas psihoneiroloģiskā slimnīca”, pievienojot Liepājas psihoneiroloģisko slimnīcu Liepājas onkoloģiskajai slimnīcai. VSIA "Piejūras slimnīca" ir kapitālsabiedrība, kurā Valsts kapitāldaļu turētāja ir Veselības ministrija. Tā reģistrēta komercreģistrā.

Valsts SIA "Piejūras slimnīca" ir sertificēta ārstniecības iestāde, kas sniedz specializētu ambulatoro un stacionāro palīdzību onkoloģijā, hematoloģijā un psihiatrijā Liepājas, Ventspils, Kuldīgas pilsētas un rajona iedzīvotājiem.

Dace Gruntmane, sabiedrisko attiecību speciāliste