Krūts vēža pacientiem saziedoti mākslas darbi vairāk kā 15 000 EUR vērtībā

02.06.2014

Šī gada 5.jūnijā viesnīcas Roma (Kaļķu ielā 28, Rīgā) 7.stāvā notiks labdarības izsole mākslas darbiem, kuri tika ziedoti izstādei „Sieviete. Krūtis. Veselība”. Kopā izstādei tika ziedoti 48 mākslas darbi, kuru kopējā izsoles sākuma cena ir vairāk nekā 15 000 EUR. Izsolē iegūtie līdzekļi tiks novirzīti onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības „Dzīvības koks” īpašajam projektam – psihosociālās rehabilitācijas centra „Spēka avots” izveidei vēža pacientiem. Izsoli organizē krūts vēža pacienšu atbalsta biedrība VITA un Latvijas Basketbola savienība sadarbībā ar antikvariātu – galeriju „Mākslas vēstniecība”.

Izsolei savus darbus ir ziedojuši Latvijā zināmi mākslinieki un mākslas darbu kolekcionāri. Visus mākslas darbus šobrīd var apskatīt kampaņas „Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!” Facebook lapā – https://www.facebook.com/Laidzivotu, bet viesnīcas Roma 4.stāvā tie būs apskatāmi klātienē, sākot ar 2.jūniju

Jau 5. jūnijā viesnīcas Roma 7. stāvā plkst. 18:00 notiks šo mākslas darbu labdarības izsole, kurā piedalīties varēs ikviens interesents līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu, papildus piedalīties varēs neklātienē savu dalību iepriekš piesakot Mākslas Vēstniecībā.

Tā kā izsoles mērķis ir darbu nosolīšana un līdzekļu novirzīšana biedrības „Dzīvības koks” projektam „Spēka avots”, mākslas darbu izsole notiks ar augšupejošu soli, paturot iespēju izsolē izmantot arī lejupejošu soli.

Izsolei ziedoto mākslas darbu autori:

Rūdolfs Pinnis, Eduards Kalniņš, Hilda Vīka, Ieva Bondare, Anda Lāce, Inese Lieckalniņa,  Andris Purviņš,  Kristīne Luīze Avotiņa, Elga Grīnvalde, Bārbala Gulbe,  Ramona Peikšēna,  Margarita Budze, Māris Grīnbergs,  Irēna Lejniece,  Kristīne Kutepova, Ieva Merca, Ieva Caruka, Zane Balode, Ādolfs Zārdiņš, Rodrigo Rihards, Fricis Banga, Jurģis Skulme, Andrejs Bortovičs, Jūlijs Viļumainis, Malda Muižule, Edgars Vinters, Andris Eglītis, Alfejs Bromults, Mārtiņš Strovalds, Laimonis Mūrnieks, Gunārs Vīndedzis, Imants Reinholds, Anita Meldere, Artūrs Ņikitins, Visvaldis Garokalns, Inese Kreigere.

Mākslas darbu labdarības izsole ir atvērta ikvienam interesentam! Ceturtdien, 5. jūnijā, viesnīcā Roma (Kaļķu iela 28, Rīga) plkst. 18:00 būsiet gaidīti, lai atbalstītu krūts vēža pacientus!

Plašāka informācija par dalību izsolē  vai zvanot +37129185957, +37122310069.

la.lv