Izsludina iepirkumu būvniecībai

10.06.2012

8. jūnijā VSIA „Piejūras slimnīca” izsludina iepirkumu slimnīcu ēku un savienojošā koridora renovācija projektā „Stacionārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana Valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību „Piejūras slimnīca” Psihiatriskajā klīnikā, paaugstinot veselības pakalpojumu kvalitāti un izmaksu efektivitāti.

Par šī projekta realizācijas gaitu - kas paveikts, kādos termiņos projektu plānots realizēt, stāsta tehniskais direktors, projekta vadītājs Aigars Rauda:

„Esmu gandarīts, ka projekta īstenošana notiek strauji. Pagājušajā vasarā sākām strādāt pie dokumentācijas iesniegšanas Finanšu ministrijai, tas bija pats pirmais solis, lai piesaistītu ERAF naudu. Kad finansējums bija apstiprināts un līgums par tā piešķiršanu noslēgts, varējām uzsākt darbu pie projektēšanas. Tagad projektēšanas darbi pabeigti, manuprāt – veiksmīgi, būvuzraudzības iepirkums noslēdzies. Tuvākajās dienās pieņemsim lēmumu, kurš veiks būvuzraudzību un slēgsim līgumu.

Tas ir no malas neredzams smags process, kas jāpaveic, lai uzsāktu reālus būvniecības darbus.

Jau 20. jūnijā visi ieinteresētie būvnieki tiek aicināti iepazīties ar renovējamo objektu, kur visiem būs iespējas saņemt papildus informāciju un novērtēt situāciju klātienē.

13. jūlijā pulksten 11.00 paredzēts atvērt iesniegtos pieteikumus būvniecībai, tos izvērtēt un tad jau slēgt līgumu par būvdarbu veikšanu.”

Kā pastāstīja A.Rauda, būvniecību plānots realizēt 4 kārtās, pakāpeniski nododot ekspluatācijā renovētās telpas. Tas nepieciešams, lai slimnīca spētu nodrošināt pacientu apkalpošanu, nepārtraucot nevienu no sniedzamajiem pakalpojumiem. Nenoliedzami, tas būvniecības gaitu sarežģīs. Objekts pilnībā jānodod ekspluatācijā līdz 2013. gada 30. augustam.

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Dace Gruntmane