Vecākas aptaujas

Biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļas pasākumi augustā

06.08.2019

Biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļa augustā aicina uz diviem notikumiem, abi ir daļa no Eiropas Sociālā fonda finansēta projekta "Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs", ko administrē Liepājas pašvaldība.

 

Otrdien, 13.augustā, pulksten 17.30 Veidenbauma ielā 3 (Sociālā dienesta mācību klasē 3.stāvā) atbalsta grupas tikšanās. Sākam ciklu "Slimība un stresa vadība", vada psiholoģe Diāna Oļukalne. Pavisam trīs, savstarpēji nesaistītas, nodarbības - arī 10.septembrī un 8.oktobrī. Aicināti onkoloģiskie pacienti un viņu tuvinieki. Dalība bezmaksas.

 

Sestdien, 24.augustā, pulksten 14 Liepājas Latviešu biedrības nama lielajā zālē viesosies profesors Anatolijs Danilāns ar priekšlasījumu "Kā dzīvot ilgi un laimīgi" - informatīvs pasākums arī onkoloģiskās modrības veicināšanai. Laipni aicināts ikviens, kuram tēma liekas interesanta vai ir vēlēšanās klātienē dzirdēt prof.Danilānu. Ieeja bezmaksas.

 

Aktualitātēm un valsts apmaksātās psihosociālās rehabilitācijas programmas "Spēka avots" piedāvājumam līdzi var sekot biedrības mājaslapā www.dzivibaskoks.lv

 

atpakaļ