Bērnu dienas stacionārs saņem dāvanas

13.01.2020

Jaunas spēles un rotaļlietas turpat 800 eiro apmērā no biedrības "Piejūras slimnīcas atbalstam" tuvākajās dienās ceļos uz VSIA "Piejūras slimnīca" Bērnu dienas stacionāru, lai priecētu mazos pacientus. Dāvinājumu biedrībai veica Mārcis Ščerbiņins.

"Bieži jau tā negadās, kad vienkārši kāda privātpersona sazvana slimnīcu, lai noskaidrotu, kas nepieciešams mazajiem pacientiem un pēc brīža jau ar kaudzi mantām ir klāt," stāsta biedrības valdes priekšsēdētāja Liene Preisa.  "Esam ļoti priecīgi un no sirds pateicīgi Mārcim Ščerbiņinam par dāsnumu, bet it īpaši par empātiju pret slimiem bērniem. Katrs var sniegt atbalstu slimniekiem grūtā brīdī, ne vienmēr tas mērojams naudas izteiksmē."

Bērnu dienas stacionārā mazie pacienti saņem ārstēšanos ambulatori, katru dienu atgriežoties savā ģimenē un ierastajos dzīves apstākļos.