Augsti turēt onkoloģijas karogu, kā līdz šim!

03.10.2014

Kad rudens iekrāso koku lapas sārtos un zeltainos toņos, Piejūras slimnīcas Onkoloģiskās klīnikas vadītāja Anna Krilova svin savu dzimšanas dienu. Šogad tas ir īpašs gadu skaitlis, tāpēc jubilejas reizē kolēģi neskopojas ar labiem vārdiem.

Rigonda Kalna, Onkoloģiskās klīnikas galvenā māsa:

„Anna ir tikpat stipra kā viņas vārds. Un sīksta, kā tas piedienas nīceniecei. Norūdīta represijas gados, norūdīta, visu mūžu strādājot medicīnā.

Onkoloģija Liepājā ir viņas auklējums, viņas bērns, un nebaidos pat teikt, ka zināmā mērā tas ir dzīvesveids. Neskatoties un lielo pieredzi, viņa vienmēr ir atvērta jaunām zināšanām un prasmēm. Mūsu klīnikas vadītāja izaudzinājusi daudz kadrus, palīdzējusi attīstīties profesionālajā jomā, bet, pats svarīgākais- panākusi, ka arī mums, šajā klīnikā strādājošajiem, patiesi rūp, kas notiek onkoloģijas nozarē.

Ikdienā Anna Krilova ir tieša, reizēm pat skarba, bet vienlaikus ļoti saprotoša un atbalstoša, viņa celsies un kritīs par savējiem. Laba cilvēku pazinēja.

Lai ir laba veselība, lai saglabājas humors, spēja saskatīt labo arī sliktā notikumā.  Lai mēs visi kopā varam vēl daudz laba izdarīt saviem pacientiem!

Valda Anševica, onkoloģe:

Anna Krilova ir mums kā mamma, kas vajadzības gadījumā sabar, bet prot arī samīļot. Prasīga, bet laba. Viņa vienmēr redz, kam vajag grūtā brīdī palīdzēt, un dara to, nežēlojot visus savus spēkus un iespējas. Tā ir bezgala laba drošības sajūta. Anna ir darītāja, kas lieki nerunā, bet mērķtiecīgi un neatlaidīgi iet uz nosprausto mērķi.

Mēs sakām paldies par šo laiku, kas ir kopā pavadīts. Mēs to novērtējam. Lai pietiek spēka, turpinot vadīt mūsu klīniku kā līdz šim!

Imants Strolis, valdes loceklis, Psihiatriskās klīnikas vadītājs:

Annai Krilovai ir vienmēr daudz ideju, kuras vajag realizēt ātri. Nevis rīt uz pusdienlaiku, bet šodien. Domāju, ka tas lielā mērā ir iespaids no viņas pamata profesijas- anesteziologs, kur ātri jāpieņem lēmumi un jārīkojas nekavējoties.

Viņa ir ļoti kompetenta savā specialitātē, skaidri zina, ko var darīt, kas jādara un kā to izdarīt. Enerģiska, prasīga, ļoti rūpējas par visiem, par ko jūtas atbildīga, stingri iestājas par savējiem. Viņa ir kā jumts saviem cilvēkiem, zem kura var justies droši, par to liecina, ka darbinieki Onkoloģiskajā klīnikā strādā ilgstoši.

Novēlu saglabāt to unikālo enerģiju, kas viņai piemīt, un vēl dot onkoloģijai, ko spēj! Un ik pa laikam neaizmirst sevi pasaudzēt!

Aigars Puks, valdes priekšsēdētājs:

Anna mums ir Dzelzs lēdija- stipra, neatlaidīga un mērķtiecīga. Pateicoties viņai, Liepājā ir attīstījusies onkoloģija, pateicoties viņai, Piejūras slimnīcā ir Onkoloģiskā klīnika. Kā klīnikas vadītāja Anna deg par savu lietu, nezinu nevienu gadījumu, kad viņai būtu bijis vienalga. Vienmēr ir savs viedoklis, jā, reizēm strīdamies, bet strīdos dzimst patiesība. Ja esam atraduši kopsaucēju, vienojušies par kādu lietu, tad droši zinu, ka noruna tiks pildīta. Es uz viņu varu paļauties.

Anna ir ļoti ģimeniska, laba vecmāmiņa, laba mamma un uzticama dzīves biedre. Ģimene viņai ir patiesa vērtība, par kuru rūpēties un atbalstīt.

Nereti apbrīnoju, kur, strādājot tik smagā medicīnas nozarē, Anna ņem spēku un enerģiju. Onkoloģija viņai vienmēr bijusi svarīga, tā ir viņas dzīve. Jubilejas reizē gribu novēlēt, lai darbs dod gandarījumu, lai pietiek spēka realizēt tās idejas, kas iecerētas, un, protams, labu veselību!

Aija Barča, Saeimas deputāte:

Man Anna Krilova vispirms ir laba ārste, kas palīdzējusi ļoti daudziem slimniekiem. Viņa ir Cīnītāja, kas savā mūžā daudz paveikusi, daudz grūtību pārvarējusi gan onkoloģijā, gan Piejūras slimnīcā, gan izsūtījumā Sibīrijā.

Annu augsti vērtē Latvijā profesionālajā vidē- viņu ciena, ar viņas viedokli rēķinās. Ja Rīgā pieminat Annu, tad visi ārsti viņu zina kā enerģisku dāmu, kā savas nozares augstas raudzes speciālistu.

Izturību, veselību, veselību un vēlreiz veselību! Augsti turēt onkoloģijas karogu, kā līdz šim!

Vizītkarte:
ANNA KRILOVA
2004.gadā saņem Triju Zvaigžņu ordeņa I pakāpes (zelta) Goda zīmi,
"Gada liepājniece",
VSIA "Piejūras slimnīca" Onkoloģiskās klīnikas vadītāja, onkologs/ķīmijterapeits,
nīceniece,
bērnībā piedzīvojusi izsūtījumu uz Sibīriju