31.01.2019

Ar 2019.gada 2. janvāri VSIA “Piejūras slimnīca” Onkoloģiskās klīnikas ambulatorā daļa - poliklīnika atradīsies Jūrmalas ielā 2, Onkoloģiskā stacionāra telpās.  Informatīvais telefons: 63422968.

Onkoloģiskās klīnikas Ambulatorā daļa nodrošina:

- onkoloģisko slimību agrīnu diagnostiku, ārstēšanu un dinamisko novērošanu

-valsts apmaksātās programmas – skrīninga izmeklējumus(krūts vēža, ginekoloģisko,kuņģa – zarna trakta saslimšanas)

- zaļā koridora”’ programmas  īstenošanu (agrīnu ļaundabīgo audzēju diagnostika, saslimšanas izvērtēšana, ārstu speciālistu konsīlija nodrošināšana, lēmuma pieņemšana par tālāko ārstēšanas taktiku)

-izsniedz atzinumu par pacienta veselības stāvokli, izvērtējot darba nespēju un invaliditātes nepieciešamību

-nodrošina hronisku pacientu aprūpi, izvērtējot pacienta saslimšanas pakāpi

Onkoloģisko pacientu aprūpi nodrošina:

-ārsti speciālisti – onkologi- ķīmijterapeiti

-ķirurgs, ar specializāciju krūts slimību ārstēšanā

-ķirurgs, ar specializāciju endoskopijā

-ultrasonogrāfijas  speciālists, ar  specializāciju vairogdziedzera saslimšanu diagnostikā

-hematologs

-ginekologs

Klienti  pakalpojumu var saņemt  ar:

- ģimenes ārsta nosūtījumu

- piesakoties individuāli

- kā maksas pakalpojumu

Ambulatorās daļas - poliklīnikas darba laiks darba dienās no  8.00- 17.00,

piektdienās  no 8.00- 16.00.

e- pieraksts -  www.piejurasslimnica.lv