Slimnīcas galvenais ārsts E.Siliņa

Slimnīcas Ambulatorās daļas vadītāja

pieņem:  trešdienās no 13:00 - 15:00 Jūrmalas ielā 2

AMBULATORĀ DAĻA

Konsultē un ambulatori ārstē pacientus ar psihiskiem traucējumiem, kuriem nav nepieciešama stacionāra palīdzība. Iespējama psiholoģiskā izpēte un psihologa konsultācijas. Veic profilaktiskās apskates un izsniedz psihiatra izziņas transportlīdzekļu vadītājiem, stājoties mācību iestādē vai darbā,  ieroču iegādes, nēsāšanas un lietošanas atļaujām.

Ģimenes ārsti  attālināti  var saņemt psihiatra konsultācijas katru darba dienu no 8.00 - 17.00, zvanot  pa tālruni: 27080773; 63423253, brīvdienās, zvanot  pa tālruni : 28439781.

Personas ar psihiskās veselības traucējumiem  no pacientu iemaksas
IR  ATBRĪVOTAS!!!

piektdiena

Dienas stacionārs

Dienas stacionārs  strādā  darbdienās no plkst. 8:00-15:00

Dienas stacionārs  bērniem un pieaugušajiem sniedz ambulatoru psihiatrisku palīdzību.  Tā ietver individuālu psihisko traucējumu diagnostiku, ārstēšanu,  atbilstošu medikamentu saņemšanu un rehabilitāciju. Iespējamas  psihologa konsultācijas.

Dienas stacionāra nodaļā iespējams  saņemt bezmaksas (līdz 2 mēnešiem)  ilgu ambulatoro ārstniecības kursu ar neirotiskiem, depresīviem un cita rakstura nervu darbības traucējumiem.

Iestājoties Dienas stacionārā, ģimenes ārsta nosūtījums nav obligāts. Jāgriežas ar personas apliecinošu dokumentu Psihiatriskās klīnikas ambulatorās nodaļas  reģistratūrā.

Tiks piemeklēta attiecīga ārstēšana, nodrošināta medikamentu saņemšana,  mūzikas, ergoterapijas un mākslas terapijas nodarbības, kā arī rehabilitācija sensorajās istabās.